DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada cam sildiğini görmek; işlerinde düze çıkmaya çalışmalarının ve gayretlerinin emeğinin karşılığını alacağına ve hayatındaki bazı sıkıntıları kolayca kaybolmasına işaret etmektedir. Cam sildiğini gören kişi kabiliyetli ve kendi fikir düşünceleri ile işlerinde yükselmeye işaret etmektedir. Kendisini pencereye çıkıp pencerenin camlarını silerken görmesi, beklediği işler hakkında olumsuz gelişmeleri bildiği halde sabırla beklemek ve bunun neticesinde gayret edip işlerini yola koyma yöntemlerini bulmaya delalet eder, yorumlanır.

Camdan atlamak; gören kişinin kendisini tehlikelere atmasına ve bazı konularda endişe, korku duymasına işarettir. Camdan atlamak kişinin zarara uğraması, maddi veya manevi konularda başarısızlık yaşaması anlamına da gelmektedir. Pencere camı görmek, kırılmaya veya üzülmeye, bazen de pencere camı, boş heveslere, çabuk bitecek, boş işler peşinde koşmaya yorumlanır. Yüksek bir binanın camından atlayan kişi bir belaya uğrar. Evin camından aşağıyı seyretmek, bir yolculuğa çıkmanıza veya bir tatile ihtiyacınız olduğuna işarettir.

Pencereye cam taktırmak; kimse, doğru olmayan bir haber alır. Bu rüya asılsız sözlere, arkanızdan konuşan birtakım adamlar yüzünden sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bazen de böyle bir rüya, kişinin kendisine çeki düzen vermesine ve hatalarını bırakıp doğru yola erişmesine delalet eder. Cam taktıran kimse, dostlarını bir bir kaybedeceği hareketlerde bulunur. Pencere camının kırılıp her tarafı kapladığını görmeniz, bazı haberler duyup bu haberlerin aslının olmadığını anlamanıza işaret eder.

Rüyada cam yemek

Rüyada cam yemek; geçici üzüntülere uğramaya, başınıza sonradan hayra dönüşecek belaların gelmesine delalet eder. Cam bazen sıkıntı kedere bazen de geçici heveslere işaret eder. Bu nedenle cam yiyen kişi hayatını boş işler peşinde koşarak geçirir ve malını mülkünü faydasız ameller için geçirir. Bu rüya bazen de dinen güçsüzlüğe ve zayıf iradeye, kendinize zarar verecek kişilerle arkadaş olmanıza ve dostluk kurmanıza delalettir. Rüyasında camı yediği için ağzının kanadığını görmek, iyi sandığınız bazı olayların aslında sizin için şer olmasına, faydasını göremeyeceğiniz mal edineceğinize veya haram mal kazanıp onu da boş şeyler için harcayacağınıza yorumlanır.

Rüyada cam silmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir