DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Cam Kırmak

Rüyada cam kırmak ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada cam görmek; kişinin duygu ve düşüncelerinin yoğunluğuna işaret eder. Cam hayırlı işler anlamına gelir. Kişinin uzun ve mutlu bir hayatı olacağı, her işinde yükseleceği, üstesinden gelemeyeceği hiçbir şeyin olmayacağı anlamına gelir, mutluluk saadettir. Camın kırılması iyi değildir. Rüya sahibi bir erkekse karısının öleceğine, rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine işaret eder. Camın kırık olması, çok gelip geçici, kafaya takmaya dahi değmeyecek bir olayın yaşanacağı ama kolaylıkla aşılacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, cam kırdığını görecek olursa, bu hayatıyla ilgili dönüm noktası sayılabilecek bir karar alması gerekeceğine işaret eder. Camın arkasından bakmak, üzüntü ve keder demektir. Cam temizlemek mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı ve meslek hayatı anlamına gelir. Camdan yapılmış bir şey gören kimsenin, sakladığı ve gizlediği bir sırrı, parası veya herhangi bir şey varsa açığa çıkacağına ve herkes tarafından bilineceğine işarettir. Bir kimsenin camdan yapılmış bir mutfak eşyası veya herhangi bir şey görmesi, üzüntüsünün kendisini fazlaca etkilemeyeceğine işarettir.

Kırık cam görmek; kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işaret eder bu sorunları başta görmez gelerek daha sonra önü alınamaz bir hale gelmesi büyük sorunlar çıkartabilir. Cam kırıkları görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Evinin camının kırıldığını görmek, kırık az veya çok olsun geçici bir üzüntüdür.

Cam kırıklarını toplamak; cam kırıklarını elleriyle tek tek topladığını görmek açığa çıkacak veya bazı sırlarının ortaya çıkacağına delalet eder. Bunları elliyle topladığını gören kimse yakın zamanda bunlara aşikar olup bu hal ve durumun feraha çıkmasına istenmeyen hallerin düzelmesine delalet eder.

Rüyada cam batması

Rüyada cam batması; kişiyi üzecek bir sözün işaretidir. Bir tartışma anında sevilen kişiden hiç beklenmeyen, ağır içerikli sözler veya hakaretler duymaya ve bu yüzden kalp kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Cam batması aile içinde herkesin farklı telden çaldığını, kimsenin rüya sahibini dinlemediği gibi, onun dertleriyle de ilgilenmediğini ifade eder. Maddi konuda herhangi bir sıkıntı çekmeyen rüya sahibinin bu dönemde ruhsal olarak kendisini iyi hissetmeyeceğine, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına yorumlanır. Eski dostların düşman kesileceğine, en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına alamet eder.

Rüyada cam kırmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir