DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada buz görmek; hayatın ilerleyen dönemlerinde kişinin yaşayacağı zorluklardan, güçlüklerden, maddi sıkıntılardan kurtularak güzel günler yaşayacağına delalet eder. Erimiş buz görmek kişinin hasımları dahil, arasında husumet, kırgınlık ve kin olan kişilerle bir araya gelerek düşmanlığı sonlandıracağı şeklinde tabir edilir. Buz görmek aynı zamanda kötü şeylere de delalet eder. Kişinin kederleneceği, üzüleceği, içine kapanacağı ve depresif bir ruh haline bürüneceği haberler almasına ya da bunlara neden olacak olaylar yaşamasına tabir edilir. Bir kişi buz üzerinde yürüdüğünü görürse eğer, bu kişi attığı adımları düşünerek atmıyor demektir. Bu kişi gereksiz işlere ve kendisine zararı dokunacak şeylere hiç düşünmeden atlayan kişi olarak ifade edilir. Bu nedenle de sürekli olarak sıkıntılar yaşayacak demektir. Buz tutmuş su görmek kişinin hayatta kazanacağı başarılara ve zaferlere delalet eder.

Buz parçası görmek; buz parçası insanın hayatının çeşitli dönemeçlerini ve atlatması gereken etapları gösterir. Bu rüya bazı alimlere göre ise içinde yaşadığınız kötü olayların son bulacağına ve daha güzel bir yaşam süreceğinize işarettir. Buz satın alan kimse, iyi bir haber alır veya herkesin sevgisini kazanacağı bir harekette bulunur.

Buzda kaymak; hayatınızda sizi bekleyen tehlikelere ve bu tehlikeleri atlatıp tüm sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. Buzda kaymak, bazı alimlere göre imani açıdan tehlikeler yaşayacağınıza, dini anlamda hidayetten sonra sapıklığa düşmeye, maneviyatınızı kaybetmeye ve zorluklar içinde bulunmaya delalet eder. Buzda kayıp düşen kişinin iş hayatında ayağını kaydırmak isteyen ve kötülüğünü arzulayan kötü bir iş arkadaşı vardır. Bu rüya aynı zamanda başınıza gelecek bazı kötü hadiselerin ve zorlukların göstergesidir. Buzda kayan bir adam görmek, çevrenizde yardıma muhtaç bir kişi olacağına ve ona yardım etmeniz gerektiğine delalet eder. Buzda kaymak bazen de bir olaya karışmaya ve başınıza gelecek bir musibete yorumlanır.

Buz ve kar görmek; iyi değildir, kişinin hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak yaşayacağı sıkıntılar olarak kabul edilir. Rüya sahibi kendini bir süre çok halsiz, yorgun ve bitkin hissedebilir.

Rüyada buz kırmak

Rüyada buz kırmak; alınacak ani kararlarla beraber, kişinin hayatında vuku bulacak önemli gelişmelerin tabiridir. Özellikle aile ilişkilerinde geçmişten gelen bazı sıkıntıları aşamayan kişinin, bu konuda kendisinden yaşça büyük kişilerden alacağı fikirler sayesinde adımlar atmaya başlayacağını, zor bir süreç olsa dahi yılmadan devam ederek, ailesiyle arasını düzelteceğini de bildirir. Buz kıran kimseler ekmeklerini taştan çıkaran, gözüpek, azimli, prensipli ve her zaman çalışkanlıkları ile takdir gören kimseler olduklarından, iş hayatları da sağlam temeller üzerinde devam eder. Kendi işini kurmak isteyenler için bazı resmi prosedürlerle vakit kaybedeceklerini, ancak sonucun kişinin istediği gibi gelişeceğini, kurulan işten çok kısa sürelerde paralar kazanmaya başlanacağını da bildirir.

Rüyada buz görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir