DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Burun Görmek

Rüyada burun görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada burun görmek; burun gören kişi meslek hayatında başarılar elde edecek ve mesleğinde çok iyi yerlere gelecek demektir. Estetik ve güzel bir burun görmek şifa bulmaya, sorunların çözülmesine, sıkıntılı durumdan kurtulmaya delalet eder. Bir kişi burnunun olduğundan daha küçük ve ince olduğunu, cildinin renginin de daha açık ya da daha koyu olduğunu görürse bazı tatsızlıklar yaşayacağına işarettir. Rüya sahibi tanımadığı bir kişinin burnunu rüyasında görürse eğer, bir anda bir söz işitecek demektir. Burnunun ucunun kesildiğini gören kişi, sonradan utanacağı ve rezil olacağı bir hata yapacaktır. Kişi rüyasında burnundan sümük geldiğini görürse eğer, bu sırtı güçlü, makamı yüksek ve sözü geçen birinden yardım alacağı anlamına geliyor. Burnunun güzel olduğunu gören kişinin iç dünyası ve kalbi çok güzel demektir. burnundan konuştuğunu gören kimsenin nimet ve devleti elinden gider. Burnunda ben görmek, gözünün önünde olanı görmeyen kimseye işaret eder. Burnunun kırılması, bir işinde zarar edeceğine veya beklediği bir şeyin olmayacağına, Burun kılı, beklenmedik bir kimsenin yanına gelmesine delalet eder.

Burnunda hızma görmek; bir kadının rüyasında hızma görmesi, giyimine kuşağımına dikkat etmeye, hayatında yenilikler ile renk katmaya, çevresinde tanınmaya ve bazende yeni bir başlangıç yapmaya tabir edilir.

Buruna sinek kaçtığını görmek; burnundan sinek veya ona benzer bir şey çıktığını gören kimsenin bir evladı doğar. Burnuna bir sinek veya emsalinin girdiğini görmek, hayırlı değildir.

Burnunda halka görmek; burnunda bir halka olup onu tutup aşağıya doğru çekildiğini görmek, rüya sahibinin tevazuuna veya yöneticilerden bir iyilik ve yardım temin edileceğine tabir edilip, yorumlanır.

Burnunun aktığını görmek

Burnunun aktığını görmek; bazı tabircileri bu rüya iyi değildir demişlerdir. Nezle olduğunu gören kimsenin işleri bağlanır, zorluk, sıkıntı, zahmet ve eziyete düşer. Nezle olmak, işlerinde durgunluk olur veya bir süre işsiz kalır.

Burnunu yıkamak; evinde, çevresinde veya yakınlarından birisinde hanımını aldatan, kandıran, kışkırtan birisi bulunduğuna, delalet eder. Burnunda çok kir, sümük veya benzerini görmek, hayırlı değildir. Burnunu temizlediğini görmek, hayırdır.

Burun estetiği görmek; niyet ve düşüncesi iyi olan bir insandan faydalanmaya, onun yardımıyla bazı zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır. Burun estetiği görmek, ummadık bir yeniliğe ve güzel bir hayata delalet eder.

Rüyada burun görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Normalde hastanede sağlık görevlisiyim. Rüyamda ise işyerinde hasta beklıyoruz. 17 yaşlarında bir kız çocuğu anne ve babasıyla geldi. Kızın burnu o kadar uzun ve büyük ki rüyamda ayak kadar burun diyordum.bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir