DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bülbül Görmek

Rüyada bülbül görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bülbül görmek; güzel konuşan, sesi güzel, doğru ve güzel sözler söyleyen bir evlada, bir rivayete göre bu şekildeki arkadaşlara yorumlanır. Eğer kişi bekar ise sözünde doğru bir arkadaşla tanışmaya ya da beraber olduğuna, evliyse güzel sözlü ve tatlı dilli bir evlada işaret eder.

Bülbül yumurtası görmek; rüya sahibi bir konuda yanlış anlaşılır ve biriyle tartışma yaşar. Bülbül yumurtası bazende beklenmedik bir sürpriz habercisi olabilir.

Bülbül yuvası görmek; rüya sahibinin hanesine huzur ve muhabbet vereceğine delalet eder. Bülbül yuvası görmek iki şekilde tabir edilir; huzur ve muhabbet ve bekarlar için evlenmeye, yuva kurmaya işaret eder.

Bülbül sesi duymak; bir kimse rüyasında bülbül sesi duyarsa, o kimse sevineceği bir haber alır. Şanslı ve kariyerli bir erkek ile birlikte olmaya da yorumlanır.

Bülbül yakalamak; bülbül yakalamaya çalışmak, zor bir şekilde işlerinden kazanç elde etmeye çalışan kimseye ve başarılı olmak için çok çalışmaya ihtiyacı olan kimseye delalet eder.

Kafeste bülbül görmek; evinde ya da bilmediği bir başka yerde kafeste bülbül görmek, evliyse kişi eşinin ve çocuklarının evine bağlı olmasına ve sevgili, saygılı olmasına tabir edilir. Rüya sahibi bekarsa hayırlı ve güzel bir evlilik yapar ve eşi kendisine bağlı olur.

Bülbül tutmak; bülbül yakaladığını veya tutmaya çalıştığını gören rüya sahibi, kısa zamanda işlerinde başarıya erişir. Bülbülü tutmak şan ve şerefe işaret eder. Bülbül tutmak rüya sahibinin işlerini yolunda gideceğine delalet eder.

Bülbül eti yemek; bülbül eti yemek mirastır. Mala, mülke, iş yerlerine hatta zenginliğe tabir edilir. Bülbül etini yiyen bir ganimete ve mirasa kavuşur.

Rüyada bülbül almak

Rüyada bülbül almak; bir bülbül aldığını veya kendisine verildiğini gören kimsenin öyle bir evladı veya arkadaşı olur. Bülbül almak, bazı tabircilere göre eğer kişi evliyse bir evladı olur, eğer bekarsa bir arkadaş ile tanışır.

Evde bülbül görmek; evinde bir bülbül olduğunu gören kimse, böyle bir evlada veya öyle bir arkadaşa sahip olur. Evdeki bülbülün öldüğünü veya uçup gittiğini gören kimse, evladını veya sadık arkadaşını kaybeder.

Ölü bülbül görmek; rüya sahibi evinde ya da bir kafes için ya da her hangi bir yerde ölü bülbül görmesi, arkadaşından ya da evladından ayrı kalır. Ölü bülbül bir mirastan pay almamaya veya bir işinde zarar uğramaya da delalet eder.

Rüyada bülbül görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Merhabalar, 3 hafta öncesine kadar yakınımın hint bülbülü var. Onların 3 tane yumurtladığını gördüm. Bugün ise o yumurtaların kabuğundan çıktığını birinin beyazlı, diğerinin mavili olduğunu gördüm. Üçüncü yavruyu hatırlamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir