DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Börülce Görmek

Rüyada börülce görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada börülce görmek; hayırlı olarak yorulmaz. Börülce yeşil renkli ve taze ise, uzun zamandır hayal edilen, çok arzu edilen ve gerçekleştirilmesi için can atılan bir projenin ya da bir hayalin ortaya konmasına delalet eder. Eğer börülce kuru ise, hane içinde yaşanacak parasal sorunlara ve bu sorunların ertesinde refah içinde geçecek günlere işaret eder.

Börülce almak; bir ortaklığa veya bir projede ortak çalışacak durumlara isabet eder. Bazen de evli için berekete, bekar için yeni biriyle tanışmaya işarettir.

Börülce salatası görmek; hayırlı ve bereketli bir seneye ve bazende zevkine sefasına düşkün bir adama ve bu adama tabi olmaya yorulur, iyi geçime ve salaha işarettir.

Börülce yemeği görmek; börülce yemeğini yaparken görmek, uzun bir zaman sonra beklediği kimsenin geleceğine ve bazende rüya sahibinin önem verdiği bir kimsenin gelmesine biriyle kavuşmaya tabir olunur. Börülce pişirmek, yorgun bir kimseye işaret eder. Börülce pişiren kişi çok çalışmaktan aklı ve bedeninin yorgun olduğuna ve güzel bir seyahati veya tatili hak ettiğine işarettir.

Rüyada börülce yemek

Rüyada börülce yemek; hane içerisinde mutluluğa ve aile bireyleri arasındaki sevgi ve saygıya tabir olunur. Yaşanan parasal sıkıntının aile büyüklerinin desteği ile çözülmesine yorulur. Ayrıca, rüya sahibinin, parasal sıkıntı yaşayan bir dostuna ya da akrabasına maddi olarak vereceği desteğe delalet eder.

Börülce toplamak; mevsiminde börülce toplamak, zahmetli bir işe girişmeye ve bu işte zamanla başarıya kavuşup isteklerinin kolayca olmasına tabir olunur, topladığı börülce kadarıyla kişinin zahmet ve eziyeti devam eder.

Börülce ayıklamak; sorunlarının zamanla çözüleceğine bu durumlardan dolayı karamsar olup üzülmemesi gerektiğine ve bazen rüya sahibinin bir destek ile sorunlardan kurtulmasına işarettir.

Rüyada börülce görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir