DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada bornoz görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bornoz görmek; birçok rüya yorumcusu tarafından genel anlamı düşünüldüğü zaman olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Görülen bornoz genel olarak etrafınızda size yakın olacak ve size her anlamda destek olacak vefalı bir arkadaşa işarettir. Aynı zamanda devlet ile ilgili olan işlerde çalışarak tüm hayatınızı bir şekilde garanti altına alacağınız söylenmektedir. Bornoz, kişinin ahlakı ve terbiyesine de işaret eder. Beyaz bornoz güzel ahlak ve iyi huy anlamına gelirken, siyah bornoz ise, günahlara ve kötü karaktere yorumlanır. Bornozunu yıkayan kişi, yanlış davranışlarda bulunduktan sonra hatalarını anlayarak eski kötü alışkanlıklarını terk eder. Bornozla kurulanmak, ruhen arınmak ve kötülüklerden vazgeçmektir. Bornozu askıda görmek yakın zamanda başınıza gelecek bir hadiseye yorumlanırken, askıdan alıp giyinmek ise uzun süredir beklediğiniz haberi almaya işaret eder.

Bornoz sattığını görmek; bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Çünkü kişinin hayatında önüne gelen bazı önemli iş fırsatlarını bilinçsiz bir şekilde kaçırdığı ve bu durumda oldukça zor zamanlar yaşadığı söylenmektedir. Bornoz satan bir kişinin genel olarak iş hayatında da bazı sorunlar yaşayacağı ifade edilmektedir. Bornoz satın alan kişi hayatında bazı değişiklikler yapar. Bu değişiklikler ya yeni bir eve taşınma veya yeni eşyalar satın almadır. Bornoz satın almak bazen de Hac veya Umre için hazırlık yapmaya, mal edinmeye, maddi zorluklardan kurtulmaya delalet eder. Bornoz satan kişi yakında hayatınızda önemli değişiklikler yapacak ve size olumlu katkı yapacak kimse anlamına gelir.

Rüyada bornozla kurulandığını görmek

Bornozla kurulandığını görmek; bir kişi bornoza sarınarak banyodan çıktığını ve bornoz sayesinde kurulandığını görürse bu rüya oldukça hayırlı bir rüyadır. Çünkü genel olarak kişinin hayatı boyunca yapmış olduğu günahlardan çeşitli sebeplerden dolayı arındığını ve bundan sonra bir bebek kadar günahsız ve kötülüklerden arınmış olduğu söylenir.

Eski ve kirli bir bornoz görmek; bir kişi rüyasında kurulanmak için aldığı bornozun eski ve aynı zamanda kirlenmiş olduğunu görmesi çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bu durumda kişinin genel olarak yakın zaman içerisinde iş hayatı hakkında bazı planları olduğu ve bu planlara adım atmadan önce iyi bir şekilde düşünülmesi gerektiği söylenir. Çünkü genel olarak eski ve kirli bir bornoz görmek dikkatsiz bir şekilde atılan adımların büyük bir hayal kırıklığı ile sonuçlanması anlamına gelmektedir. Bu açıdan dikkatli olmakta fayda vardır.

Rüyada bornoz görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir