DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Borçlu Olmak

Rüyada borçlu olmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada borçlu olmak; rüyayı gören kişi üzülecek ve düşüncelere boğulacak gibi kara kara düşünüp çareler ve imkanlar araştırmaya girmeye ve hatta tırnaklarını dahi yiyeceği gergin bir zamana işaret etmektedir. Tanımadığı bir kimseye borçlu olmadığı halde borçlu olduğunu gören kimse, diğer insanlar arasında aşağılanır ve hakarete uğranır. Borç faturası görmek, borcu varsa çok beklettiğine ve artık ödemesi gerektiğine işarettir.

Rüyada borç ödemek; bir kimse borcunu ödediğini ve böylelikle bir hakkı yerine getirdiğini görse, uzun zamandır görmediği akrabalarını ziyaret edip hal ve hatırlarını soracağına işarettir. Borç ödemek hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin, iyiliklerle ve güzelliklerle karşılaşacağına tabir edilir. Kişi, uzun zamandır içine düştüğü bunalımı yavaş yavaş atlatmayı başaracak, yeninden insan içine çıkacak ve eğlenceli ortamlara girerek ağır da olsa keyfine yeninden kavuşacak demektir.

Rüyada borçlu olmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir