DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bilezik Görmek

Rüyada bilezik görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bilezik görmek; kadın için evlilik, erkek için üzüntü diye yorumlanır. Hangi madenden olursa olsun bilezik kadın, erkek her bekar için evlenmeye işarettir. Erkek için bilezik görmek evlilik, kısmet, tüccar için hayırlı ticaret kazançlı işlere delalet eder. Çalışan için bilezik görmek, işlerinde uzun süre çalışmaya devam etmeye tabir edilir. Bileği dirseğine kadar bilezik dolu görmek, kadın için mala ve birikime tabir edilir. Üçlü burma bilezik görmek bekarlar için evliliğe, evliler için ise hayırlı geçime, erkek ve kadın için rahatlığa işarettir. Düz bilezik görmek kolay bir geçime ve birikime maişetin genişliğine, içi boş bilezik görmek, hayır ve bolluk ile tabir edilir. Tel bilezik görmek, dar geçime ve az az birikim yapıp, para biriktirmekte zorlanmaya işarettir.

Bilezik kaybetmek; bilezik kaybeden, bir miktar harcama yapar, bazende boş yere harcama yapmaya tabir edilir. Bileziklerini kaybettiğini görmek, sıkıntıya düşmeye dünyalık nimetlere kazançlara karışı korku ve endişe düşmeye ve bazende birikim yapması gerektiğine yorumlanır.

Bileziğin kırılması; büyük talihsizliklere işaret eder. Rüyasında bileziğin kırıldığı gören kişinin hayatı bir anda olumsuz yönde değişir. Kişi sağlık sorunlarıyla karşılaşır ve para kaybına uğrar.

Altın bilezik görmek; kollarını bilezikle dolu görmek, kadın için hayırlı bir geçime ve eşine bağlı olmaya işarettir. Bekar bir bayan için evlilik, evli kadın için birikim yapmaya yorumlanır.

Gümüş bilezik görmek; kadın için de erkek için de aynı anlama gelir. Rüya sahibinin dinin emirlerine ve yasaklarına uyma, haramdan ve günahtan sakınma ve Allah katında hayırlı işler yapma hevesinde olduğuna işaret eder.

Büyük bilezik görmek; kollarına büyük gelen altın bilezik taktığını gören kimse, kedere düşer. Bir rivayete göre de yalancı adamlarla tabir edilir. Büyük bilezik takmak, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girmeyle tabir olunur.

Rüyada bilezik takmak

Rüyada bilezik takmak; bilezik aldığını ve koluna tek tek taktığını görmek, zamanla büyüyen bir işe ya da zengin bir eşe, kazançlı ve bol rızkı bol ve kısmetli bir seneye girmeye işarettir. Erkek ve kadın için kısmet ve evlilik ile de tabir olunur.

Kolundan bilezik çıkarmak; kolundaki bilezikleri bozdurduğunu görmek, elem ve tasaya ve bazen temkinli davranmaya işarettir. Kolundan bilezik çıkarmak, borç vermeye ve yeni bir işe ve bazende ayrılığa işarettir. Bilezik bozdurmak, ummadığı bir anda harcamayla karşılaşmaya ve paraya ihtiyaç duymaya işarettir.

Rüyada bilezik görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir