DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Baraj Görmek

Rüyada baraj görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada baraj görmek; rüya sahibinin hayatı boyunca çalışıp çabalayıp, alın teri dökerek bir araya getirdiği kazanca delalet eder. Genel anlamıyla maddi yönden değerlendirilir ve rüya sahibinin kasası olarak tabir edilir. baraj görmek, kazancın az olmasına rağmen harcamaların çok fazla olması nedeni ile bütçenin sarsılmasına ve hane içinde geçim sıkıntısı meydana gelmesine tabir edilir. Bazen de rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek işlere yatırım yapması nedeni ile yaşanacak geçim sıkıntısı anlamına gelir.

Rüyada baraj yapmak

Rüyada baraj yapmak; rüya sahibinin büyük ve karlı bir işe girmesine delalet eder. Maddi anlamda hatırı sayılır bir sermaye ile atılacak bir işe tabir edilir. Rüya sahibi bu yatırım için büyük beklentiler içerisindedir ve eğer bu işten umduğunu bulamazsa sadece maddi anlamda zarar etmekle kalmayacak aynı zamanda büyük bir hayal kırıklığı da yaşayacak demektir.

Baraj taşması; çok hayırlı bir rüyadır, rüya sahibinin gelirinin katlanarak çoğalmasına, yediğinin çok daha fazlasının kazanmasına ve biriktirmesine delalet eder. Kısmet kapılarının açılmasına, şansın ve bereketin gelmesine ve bu sayede zenginliğe kavuşmaya işaret eder.

Baraja düştüğünü görmek; kişi, kendisine hayrı dokunmayacak kişilerle ahbaplık ediyor ve onların aklı ile hareket ederek, zarar edeceği işlere hiç düşünmeden para yatırıyor demektir.

Barajda yüzdüğünü görmek; rüya sahibinin huzurunun ve keyfinin yerine gelmesine, dertlerinin ve sorunlarının ortadan kalkması sayesinde esenliğe kavuşmasına yorulur. Kişi, sorunlardan uzaklaşacak, silkinip kendine gelecek ve hafifleyecektir.

Baraj suyu görmek; işlerde verim ve bolluk olacağı şeklinde yorumlanır. Baraj suyu gören kişi, küçük bir dükkanı varken çalışmasının ve sabretmesinin karşılığı sayesinde gelecekte büyük bir şirketin sahibi olacak ve yönetici koltuğuna oturacaktır.

Rüyada baraj görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir