DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bando Görmek

Rüyada bando görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bando görmek; dertlerin devasını, hastalıkların şifasını ve gönül sancılarının çaresini bulacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatta çok rahat edileceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine alamet eder. Bu rüya devlet başkanları, idareciler ve komutanlar için hayırdır, çünkü bando devlet başkanının saygınlık ve şanından olduğu gibi yalnız oyun ve eğlence aleti değil, savaşta cesareti artıran, askeri coşturan gerekli savaş aracıdır.

Rüyada bando sesi duymak; bando sesi duymak, bir yolculuğa ve seyahate çıkmaya ve bazen de devlet törenlerine veya askeri törenlere büyük bir kutlamaya tabir olunur.

Rüyada bando kıyafeti giymek; bando kıyafeti giydiğini görmek, devlet dairesi veya resmi dairede işi varsa yükselmeye, eğer tüccar ise büyük bir topluluğa girmeye, makam ve mevki sahibi kişiler ile olmaya tabir olunur.

Rüyada bando çalmak

Rüyada bandoda çalmak; sıkıntılı ve zahmetli bir iş ile tabir edilir. Bando çaldığını gören kişi boş işler ile zaman kaybedeceğine yorumlanır. Bando görmek hayırlıdır ehli olmadığı halde bando çaldığını görmek sanatkar bir kimse tanışmaya ve iş birliği yapmaya işaret eder.

Askeri bando görmek; askeri bando ekibi görmek, seyahat ile tabir edilir. Bando ile başka bir yerde kendini görmek, sıkıntı ve endişe verici bir toplantıya girmeye delalet eder.

Rüyada bando takımı görmek; bando takımı ile yürüdüğünü görmek, eğer önde yürüyorsa makam ve mevkiye büyük derecelere erişmeye işaret eder. İdareci ve devlet işleriyle uğraşan kişiler için hayırlı bir dönem başladığına işaret eder.

Rüyada bando görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir