DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Baldız Görmek

Rüyada baldız görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada baldız görmek; karışıklık ve karmaşa anlamına gelir. İşlerin bozulup, kördüğüm olmasına, rüya sahibinin kendini açıklama konusunda yetersiz kalıp yanlış anlaşılmasına ve kaba tabirle bir sürü tantana çıkmasına tabir edilir. Ortalığın karışması ve insanların birbirleri arasındaki saygı ve sevginin yitirilmesi, uyumun bozulması, olayların kızışması anlamına gelir. Sakin, durgun ve yolunda giden hayatın bir anda gelgitlerle sarsılacağı ve bir bardak suda fırtınaların kopacağı bir süreç yaşanacak demektir.

Rüyada baldızla evlenmek; büyük uğursuzluk olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin gereksiz yere moralinin bozulup, gülen yüzünün asılmasına ve tüm keyfinin kaçmasına tabir edilir. Her şey yolunda giderken işgüzar kimseler nedeni ile gereksiz yere strese girip, çok zor ve gergin günler geçirmeye yorulur.

Rüyada baldızla konuşmak

Rüyada baldızla konuşmak; entrikaların içinde kalmaya ve çıkmaya çalıştıkça daha çok olayların içine gömülmeye delalet eder. Rüya sahibi büyük haksızlıklara uğrayacak ve bu nedenle de çevresindeki bazı kimselerle bağlarını kesip, iletişimini sonsuza dek koparacaktır.

Rüyada baldız öpmek; rüya sahibinin beyhude yere girdiği işlerden ümitlenip, olmayacak hayallere kapılacağına ve sonradan da büyük hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur. Kişi kendisine hayır getirmeyecek kimselere takılacak ya da işlere girecek, bu nedenle de ağır bedeller ödeyecek demektir.

Rüyada baldız görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir