DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada ayakkabı görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada ayakkabı görmek; hayatta atacağınız adımların, alacağınız yolların işaretidir. Ayrıca bu ilerlemeleri kaydederken etrafınızda oluşturduğunuz imajı da temsil eder. Görülen ya da giyilen ayakkabı hayattaki duruşumuzu nasıl koruduğumuzu veya yaşamımızı sürdürürken kendimizi nasıl ifade ettiğimizi temsil eder. Bazı alimlere göre ayakkabı görmek, kişinin güç ve kuvvet kazanmasına, kendisine hizmet edecek kadına, hizmetçiye yorulmaktadır. Bu rüyanın doğru yorulabilmesi için görülen ayakkabının durumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Kış mevsiminde görülürse hayır ve bereket, yaz mevsiminde ise üzüntü, keder ve hüzündür. Ayakkabı giydiğini görmek, eğer ayağınızı sıkmıyorsa güzellik ve hayıralametidir, ayakkabının dar olması sıkıntıya ve borca, rahat ve ferahın uzaklığına tabir olunur. Ayakkabı almak, güzel bir haber almaya ve sevinmeye hazırlıklı olmanızı simgeler. Ayakkabılarının bir kuyu veya benzeri bir yere düştüğünü gören kimse hanımını boşar. Ayakkabının içine kalıp koyduğunu gören kimse, bir kadın ile ilişkide bulunur. Lastik ayakkabı görmek zor ve meşakkat habercisidir. Ayakkabı numarası görmek, olumsuz bir işinin kolayca neticelenmesine delalet eder. Ayakkabı çıkarmak sorun ve sıkıntılarının son bulmasına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Ayakkabının olmadığını görmek, kısmetlerinin azalması ve hiçbir şeyi beğenmeyen, iş için çaba gösteren ve sevdiklerine zaman ayıramayan kimseye delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Giymek

Ayakkabı giymek; bir köylü veya yolcunun yeni bir ayakkabı giydiğini görmesi hayırlı bir haber veya maddi, manevi bir destek maddi ve manevi menfaat ve yardım ile yorumlanır. Şehirli kimsenin yeni ayakkabı giydiğini görmesi zarar ile tabir olunur. Yeni ayakkabı genel anlamda kısmet ve şans ile de yorumlanır. Ökçesi naili ayakkabı giydiğini gören kimse, hanımı tarafından kedere düşer. Topuklu ayakkabı görmek bayan için zorlu bir sıkıntıya, gireceğine, erkek için ise sorunlara ve zahmetlere, sıkıntı yaşanacak bir olay yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Ayakkabı Çıkarmak

Ayakkabı çıkarmak; bir kimse rüyasında ayakkabılarını çıkardığını görse, sıkıntılardan sonra rahata kavuşmaya, refaha ve sevince, bereket ve kazanca yorumlanır. Ayakkabı çıkarmak erkek için hayırlı bir işe ve işlerinde ticaretinde başarılı olmaya, kadın içinse bekarsa kısmetinin açılmasına, evliyse eşiyle mutlu olmaya işaret eder. Bu rüya genel olarak sevinç ve muradının olması ile tabir olunur.

Rüyanızın tabirini okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir