DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada ayakkabı giymek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada ayakkabı giymek; bir köylü veya yolcunun yeni bir ayakkabı giydiğini görmesi hayırlı bir haber veya maddi, manevi bir destek maddi ve manevi menfaat ve yardım ile yorumlanır. Şehirli kimsenin yeni ayakkabı giydiğini görmesi zarar ile tabir olunur. Yeni ayakkabı genel anlamda kısmet ve şans ile de yorumlanır. Ökçesi naili ayakkabı giydiğini gören kimse, hanımı tarafından kedere düşer. Topuklu ayakkabı görmek bayan için zorlu bir sıkıntıya, gireceğine, erkek için ise sorunlara ve zahmetlere, sıkıntı yaşanacak bir olay yaşamasına tabir edilir.

Ayakkabı çıkarmak; bir kimse rüyasında ayakkabılarını çıkardığını görse, sıkıntılardan sonra rahata kavuşmaya, refaha ve sevince, bereket ve kazanca yorumlanır. Ayakkabı çıkarmak erkek için hayırlı bir işe ve işlerinde ticaretinde başarılı olmaya, kadın içinse bekarsa kısmetinin açılmasına, evliyse eşiyle mutlu olmaya işaret eder. Bu rüya genel olarak sevinç ve muradının olması ile tabir olunur.

Ayrıca rüyada ayakkabı görmenin tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada ayakkabı giymek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir