DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ayak Görmek

Rüyada ayak görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada ayak görmek; rüya sahibinin iyi bir amele sahip olduğunu göstermektedir. Bu sayede huzurlu bir hayata sahip olduğuna aynı zamanda ise ibadetlerini dosdoğru bir şekilde yapmaya işarettir. Ayağının güzelliği rüya sahibinin din ve dünyasının güzelliğine delalet eder. Rüyasında ayak gören bir kimse ahirette mutlu bir hayata sahip olacağına inanır. Aynı zamanda görülen ayak işlenilen sevapların Allah katında büyük değer görmesi ve kişinin haram olan her türlü davranıştan uzak durmasına işarettir. Ayrıca görülen ayak kişinin maddi durumunun bollaşacağına servetinin devamının geleceğine hayatı boyunca hiçbir şekilde maddi sıkıntı çekmeyeceğine de yorumlanır. Genel olarak ayak görmek hayırlı bir gelecek, ekonomik açıdan özgürlük ve iyi amel olarak tanımlanmaktadır. Kadın ayağı gören rüya sahibi kadınsa ve kendi temiz ayağını görmüşse, dünyasının güzelliğine, bolluk ve genişliğe, hayırlı bir yola çıkacağına ve bazende bir başka yere gelin gitmeye tabir edilip, yorumlanır. Kadın ayağı gören erkek ise ve temiz ve güzel bir bayan ayağı görmüşse, ayrı ise eşiyle barışır, bekarsa bir kadınla evlenir. Erkek ayağı gören rüya sahibi kadınsa bir mühlet sıkıntı çekmeye ve sonra sıkıntılarından kurtulacağına ve bazende bir kısmet ile değerlendirilir. Erkek ayağı görmek genel olarak, sorunlardan kurtulmaya, bir yola, bir iş görüşmesine alamettir. Bebek ve çocuk ayağı görmek kendi evladının veya tanımadığı bir bebeğin ya da çocuğun ayaklarını gördüyse, bu rüya sevinç ve müjde ile tabir edilir.

Rüyada kendi ayağını görmek; rüya sahibi kendini ayağını görmüşse ve ayakları kirli değilse güzellik ve genişlik ile tabir edilir. Kendi ayağını gören kadının temiz ve kılsız, tüysüz bir ayak görmesi, beden sıhhatine ve hastaysa şifa bulmaya delalet eder ve yorumlanır.

Rüyanızın tabirini okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Hocam rüyada ayagım da mantar yani deri soyulması vardı bir kişi bunu gördü bunun tedavisi ben biliyorum dedi ve 1 avuc tuz getirdi ayaklarıma sürdü ovala dedi ve ovalamaya başladım ölmüş deri kabukları soyulup dökülüyordü. Ne manaya gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir