DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada ay görmek; hayırlara işaret eder. Kazancın çoğalması ile birlikte hane içindeki saadetin ve bolluğunda çoğalmasına, alım gücünün artmasına, kimseye muhtaç olmadan rahatça ve konfor içinde yaşamaya, eşler arasındaki dayanışmaya, anlaşmaya ve ağız tadı ile bir ömür mutlu geçinmeye delalet eder. Ay gören kişinin hanesi her zaman aydınlık ve ferah olur. Bu kişinin ailesindeki fertlerin birbirine karşı sesleri dahi yükselmez çünkü aile içinde bireylerin birbirine olan saygıları sonsuzdur. Olur da bir sorun çıkarsa, soğukkanlı bir şekilde, kimse birbirine saygısızlık etmeden, haddini aşmadan, aile içindeki huzurlu ortamı bozmadan, sorunun üstesinden gelinir. Ay gören kişinin gerek aile hayatına gerekse iş hayatına herkes tarafından gıpta edilir. Ay ile savaştığını gören kimse, hükümet adamları ile arası bozulup kavga eder. Kendisinin ay olduğunu veya ayın makamında durduğunu görmek, büyük bir makama erişmeye tabir edilip, yorumlanır. Ayı gökyüzünden başka bir yerde görmek, büyük kimselerin bazı konularda zorluğa düşeceklerini gösterir. Ayı yakında görmek iyi bir evliliğe, ayı bulanık görmek, denk olmayan bir evliliğe işarettir. Ay doğduğunu görse, maksadın meydana gelmesine delalet eder. Ayı karanlık görmek, karısının hastalığına veya vefatına delalet eder. Ayın döndüğünü görmek, mahrumiyete delalet eder. Ayı yer üzerinde görmek, rüya görenin anne veya babasının vefatına delalet eder. Aya bakmak ve kendi hayalini onda görmek, ölüme işarettir. Ayı bulutlar arasında görmek, azil ve mahrumiyete delalet eder. Ay ile konuştuğunu görmek, makam ve rütbesinin artmasına yorumlanır. Aya ibadet ettiğini gören kimse, idareci ve yardımcılarına hizmet eder.

Rüyada ayın ikiye ayrıldığını görmek; ayın ikiye yarıldıktan sonra tekrar birleştiğini görmek, o büyük şahsın hastalıktan sonra afıyet kazanacağına tabir edilip, yorumlanır. İki ayın birbiriyle vuruştuğunu görmek, iki devletin birbirleriyle savaş edeceğine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada parlak ay ışığı görmek; ay parlak olarak evinde doğduğunu görmek, devlet erkanı tarafından hayır, iyilik, maddi menfaat ve yardımlaşma görmeye veya güzel bir kadınla evlenip onun yüzünden huzurlu ve mutlu bir hayat ve hayra kavuşmaya tabir edilip, yorumlanır.

Ay doğuşunu görmek; ay doğması bir idarecinin doğmasına tabir edilip, yorumlanır. Eğer ayın nuru parlak ve çok fazla ise, onun ömrünün uzun olacağına, yarım halinde ise, ömrünün orta olacağına ve hilal halinde ise, ömrünün kısalığına yorumlanıp tabir edilir.

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması görmek; memleket büyüklerinin sıkıntıya uğrayıp güçlük çekeceklerine tabir edilip, yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine ve bu dönemden kısa zaman içerisinde kurtulacağına işaret eder. Ay tutulduğunu, kırmızı ve siyah olduğunu görmek, rüya tabir edilip, yorumlanır. Aybaşı olmadığı halde hilal şeklinde doğduğunu ve yavaş yavaş büyüyerek bedir haline geldiğini görmek, o memlekette daha sonra devlet başkanı veya bakanı olacak bir evladın doğduğuna tabir edilip, yorumlanır. Gökyüzünde bir tek hilal görüp onu herkese gösterdiği halde kimse görmezse, şahsın eceli yaklaşmıştır. Hilalin doğduğunu ve sonra gurubunu görmek, istediği işin tamam olmayacağına işarettir. Gökyüzünde bir kaç hilali birden görmek, o memlekette büyük kişilerin ve alimlerin toplanmasına tabir edilir.

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek; rüya sahibinin parlak ve net bir ay görmesi, kısmetinin açılmasına ve zor işlerinin kolaylaşmasına işaret eder. En iyi ve en kısmetli alanlarda işlere sahip olmaya ve her dilediğinin kolayca gerçekleşmesine, neşe ve sevince kavuşmaya tabir edilir.

Evine ay doğduğunu görmek; kendi evine ay doğduğunu görmek, bir müjdeye, bir murada ve hayırlı bir evlada, işaret eder. Eğer ayın başkasının evinde doğduğunu görür ise, o evin mensup olduğu aileden bir kız almaya veya o evin sahibinden bir hayırlı bir haber veya maddi, manevi bir destek maddi menfaat ve yardım görmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada evinde ay ışığı görmek, bir lütuf ve ihsana uğramaya ve kayıp bir kimsenin gelmesine işarettir.

Rüyanızın tabirini okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir