DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Avcı Görmek

Rüyada avcı görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada avcı görmek; rüyayı gören kişi rızkını oyun, düzen ve hileyle halkı aldatarak kazanmaya çalışan bir adamdır. Bir rivayete göre yabani hayvan avcısı zalim ve zorba bir adam olup düşmanı kahreden, mahveden bir kimse ile tabir edilir. Balık avcısı rızkını kadınlardan çıkarmaya çalışan, zengin bir kadınla evlenerek ondan geçinmek isteyen adamdır diye yorumlanmıştır.

Abdülgani Nablusi’ye göre, rüyada avcı görmek; kadınlara meyleden ve onları istemede hile yapan bir kimseye delâlet eder. Aslan ve yırtıcı hayvanları avlamak, hile yapana delâlet eder. Vahşi hayvanı avlayan avcıyı görmek, borçlarını alacağına işarettir.

Rüyada avcıyı hasta görmek, her şeyde ve her işte şanslı olmaya, Avcıyı saldırıya uğramış görmek, çok saygıdeğer bir misafire, Avcıyı yakalanmış görmek, kötü bir teklif almaya, Avcıyı dağ başında görmek, tutulan yolun doğru olmadığına işaret eder.

Rüyanızın tabirini okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir