DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek; devlet reisi anlamına gelir. Aslanın bedeninden kopmuş olan bir uzvunu görmek ya da yemek devlet kurumlarına ve makamlarına işaret eder. Aslan aynı zamanda mala ve güce delalet eder. Aslanın birine zarar vermesi, o kişinin bütçesinde meydana gelecek olan açığa işaret eder. Kendini aslanın üzerinde gören kişi rakibini mağlup edecek demektir. Aslanı sadece bir gölge gibi net olmadan görmek, ölüme delalettir. Sağlığı yerinde olan bir kişi için aslan uzun hayata, hasta kişi için ölüme işaret eder. Aslan tarafından yaralanmak demek, rakiplerin alt ettiği kimselerin himayesi altına girmek demektir. Aslan güç ve başarı anlamına gelir. Aslan gören kişi, her işi layığı ile yerine getirme kudretine sahip olan kişidir.

Rüyada aslan yavrusu görmek; cehalete, kibir ve kendini beğenmeye, günah işlemeye ve nazlanmaya delalet eder. Aslan yavrusu gördüğünü, fakat aslanın onu görmediğini ve ondan kaçtığını gören kimse korktuğundan emin olur ve ilim hikmete ulaşır. Aslan yavrusu ile güreş tuttuğunu gören kimse hasta olur. Bir kimse korktuğu halde yırtıcı hayvandan birisine bindiğini görse bir musibete düşer. Yahut altından kalkamayacağı bir iş başına geçer. Korkmadığı halde aslan yavrusunu yatırdığını gören kimse hastalıktan kurtulur.

Rüyada Aslandan Kaçmak

Aslandan kaçmak; aslandan kaçtığını ve hayvanın takip etmediğini gören kimse korku ve endişeden kurtulur ve düşmanıyla yaptığı mücadelede muzaffer olur. Aslandan kaçtığını gören kimse korktuğu ve çekindiği şeyden kurtulur ve amacına erer. Aslandan korktuğunu bir eve sahip olacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına yorulur. İşler çok iyi bir hal alacak, kazanç günden güne artacak ve sevilen bir kişinin bir derdine derman olunacak demektir. Aslan besleyen birini görmek, kaçan fırsatların çok büyük kazançla geri döneceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, ters düşülen bir kişi ile barışılacağına ve mutlu bir yuva kurulacağına delalettir. Dişi aslan beslemek, bereketli bir döneme girileceğine ve bu dönem içerisinde birbiri ardına güzel haberler alınacağına yorulur.

Rüyada aslan sevmek; rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde anlayışlı ve iyi kalpli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına yorumlanır. İki aslan sevmek, hem iş hayatı hem aile hayatı içinde çok güzel haberler alınacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına alamet eder.

Rüyada aslana karşı çıkmak; bir aslana karşı çıktığını lakin aslanın kendisine bir zarar vermediğini gören kimse, devlet başkanı veya hükümetten korkar ama onlardan zarar görmez. Eğer aslandan korkmazsa galip geleceği bir düşmanla tabir olunur.

Rüyada aslan eti görmek; kendisine aslan eti getirildiğini gören kimse, hükümetin işlerini yapar, çok para, altın, sermaye veya ticaret malı kazanır. Aslanın etini yemek daha büyük faydalar sağlamaya tabir edilip, yorumlanır. Aslan sütü de böyledir.

Aslan vücudundan bir kısmı görmek; aslanın vücudundan eline bir parça geçtiğini görmek, hoşlanmadığı bir kimsenin kıymetli bir eşyasını veya parasından almaya tabir edilip, yorumlanır. Bir aslanı yüklediğini gören kimse, düşmanla sulh eder veya devlet başkanının yakın adamların birisi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir