DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Aşı Olmak

Rüyada aşı olmak-görmek ne demek, ne anlama gelir? Aşı rüyalarının detaylı anlamını yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada aşı görmek; kişiyi koruyan bir kimsenin varlığına alamettir. Rüya sahibinin haberi olmadan arkasında duran, onun her yaptığını izleyen ve gerekli yerlerde devreye girip kişiyi kötülüklerden ya da kötü niyetli insanlardan koruyan bir aile büyüğüne veya ebeveyne işarettir. İş konusunda önlemler almak suretiyle kötü gidişata dur diyecek olan rüya sahibinin her zaman bilimin ışığında hareket edeceğine ve zorlanan kimselerin de nihayet hayatın güzel yanlarının tadını çıkarabilecekleri fırsatlar bulacaklarına ve uzun zaman sonra rahat bir nefes alarak yüzlerinin güleceğine yorumlanır.

Rüyada aşı olmak; her türlü dertten ve kederden kurtulmak manasına gelir. Hayat şartlarından bunalan ve bir türlü rahat nefes alamayan rüya sahibinin sonunda işlerin de hafiflemesi ve borçların ödenmesi sayesinde yüzünün güleceğine, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına alamet eder. Yaşanılan sorunların konuşarak halledilme yoluna gidileceğine ve rüya sahibinin her fırsatta hesaplarını kontrol ederek gelir dengesini sağlayacağına, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Aşı Yapmak

Aşı yapmak; tanıdık birine aşı yaptığını görenler o kimseye gerçek hayatta kol kanat gerer ve arka çıkarlar. Temiz kalpli ve iyiliksever biri olan rüya sahibinin severek bir yardımda bulunacağına ve sorumluluk almaktan korkmadan hareket edeceğine tabir edilir. Ailesine düşkün ve her zaman onları savunan bir eş sahibi olunacağına, evliler için de eşlerini her şeyin üstünde tutacaklarına yorulur.

Rüyada aşı olmak-görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir