DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Asa Görmek

Rüyada asa görmek ne demek, ne anlama gelir? Asa rüyalarının detaylı anlamını yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada asa görmek; toplumda iyi bir yer edinmiş, saygı değer, sohbeti ve konuşması hoş, yaptıkları takdir gören, kültürü ve tahsili ile insanları etkilemeyi başaran bir kimsenin varlığına işaret eder. Asa bazen rüya sahibinin kolay rızka ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulurken bazen de tam tersi şekilde tabir edilir ve yokluğa düşmeye alamet eder.

Rüyada Asa Kullanmak

Asa kullanmak; rüyayı gören kişinin her anlamda rahatlık bulacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada asa tutmak; rüya sahibinin çözümsüz dertlerinin son bulacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına ve her şeyin yoluna gireceğine tabir edilir.

Rüyada elinde asa görmek; bir kişinin rüyasında elinde asa görmesi, kendisi için bir umut kapısı açılacağına, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına gönülden inanarak bu doğrultuda hareket edip, azimle ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada asa görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir