DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Anka Kuşu Görmek

Rüyada anka kuşu görmek ne demek, ne anlama gelir? Anka kuşu rüyalarının detaylı anlamını yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada zümrüdü Anka kuşu görmek; eski Mısır’da “bennu kuşu” olarak bilinen Zümrüdü Anka, belli dönemlerde gelerek kutsal dağda yanan ateşe kendini atar ve küllerinden yeniden doğar. Düşlerde Zümrüdü Anka çekicilik ve karizmayı vurgular. Çoğunlukla da büyük, kapsamlı ve önemli değişiklikleri belirttiğine yorumlanır.

Ebu Said’ül Vaaz (r.a.) demiştir ki; görülen Zümrüdü Anka kuşu evliler için hayırlı bir çocuğa, rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir evliliğe delalet eder. Kimi zaman ise bu kuşu görmek hayırlı bir habere sevindirici bir müjdeye işaret eder, yorumlanır.

Rüyada Zümrüdü Anka kuşu ile konuştuğunu görmek; rüya sahibi ise devlet kapısında yükseleceği bir işe gireceğine yorumlanır. Aynı zamanda görülen Zümrüdü Anka kuşu hiç beklenilmeyen bir haberin geleceği ve hayırlı bir yolculuk yapacağına yorumlanır.

Rüyada zümrüdü Anka kuşuna binmek; önemli görevlere atanmaya, işinde tek olmaya ve şimdiye kadar kimsenin alt etmeyi başaramadığı en güçlü rakipleri alt etmeye işaret eder. Kişinin hiçbir düşmanının kendisine zarar veremeyeceği kadar güçlü olacağına tabir edilir.

Rüyada anka kuşu görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir