DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek ne demek, ne anlama gelir?  Amca rüyalarının detaylı anlamını yazımızda okuyabilirsiniz.

Amca görmek; baba ve babanın soyundan gelen kişilere tabir edilir. Kişi için son derece hayırlı bir rüyadır, bu rüyada hikmet vardır. Amcasını gören kişi dertlerinin çarelerini bulur ve eder. Ayrıca amcasını gören kişinin tüm dilekleri yerine gelir, hayalleri de gerçekleşir. Bir kişi amcasının keyfinin ve neşesinin yerinde olduğunu görürse bu dinde güzellik olarak yorumlanır. Amcasının öldüğünü gören kişi iyi olmayan şeylerle karşılaşacak ve canı sıkılacaktır. Gerçek amcasını gören kişi, her işi başaracak kudrete sahip olur. Amcasının oğlunu görmek; kişinin etrafında kendisi için hayırlı ve faydalı kimseler olduğuna ve rüya sahibinin o kişilerce çok sevilip, korunmaya çalışıldığına işaret eder.

Amca ile kavga etmek; aile büyükleri ile ters düşüleceği, yapılan bir işten büyük zarar edileceği, kardeşler arasına kara kedi gireceği, kazanılan büyük bir yarışmanın kaybedilmiş sayılacağı, hayal kırıklığı yaşanacağı, ele geçen kazancın büyük bir kısmının kaybedileceği, zor zamanlar geçirileceği, rakiplerin yapacağı bir kötülükten ötürü zarara uğranacağı anlamına gelir. Amca ile kavga etmek ve barışmak, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına işaret eder.

Amca ile evlenmek; insanların hiç beklemediği bir karar alınacağına, bu kararın arkasından gidileceğne, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve elde bulunan işin bir sorundan ötürü kaybedileceğine alamettir. Amca ile evlenmek ve boşanmak, büyük bir maddi zararın kıyısından dönüleceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Amca Görmek

Ölmüş amca görmek; talihsiz bir durumla karşı karşıya kalmaya, elde avuçta bulunan malın ve mülkün bir kısmını satmaya, kıskançlık krizine girmeye, rakiplerin uzun zamandan beri üzerinde çalıştıkları bir tuzağa düşmeye, verilen emeklerin heba olduğunu görmeye, eşle kavga etmeye, uzun süreli bir ayrılık yaşamaya, iş hayatındaki prestiji yitirmeye ve bir türlü toparlanamamaya yorumlanır. Ölmüş amca ve dede görmek, uzak bir yerden gelecek kötü bir haberler büyük bir sıkıntının içine düşüleceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına ve sıkıntılı bir iş hayatına sahip olunacağına delalettir.

Rüyada amca görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir