DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ağda Yapmak

Rüyada ağda yapmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada ağda yapmak, acılardan geçerek pişmek ve olgunlaşmak, daha sonra gelecek olan acılara da direnç kazanmak şeklinde tabir edilir. Yani rüya sahibinin yaşadıklarından ders alması, hayat tecrübesi edinmesi ve toyluğunu atması anlamına gelir. Rüyada ağda yapmak, rüya sahibinin zor şartlarda yaşamak zorunda olup bu duruma katlanmasına ve illa da ayakta kalmaya çalışmasına işaret eder. Rüyada ağda yapmanın bir diğer anlamı da çok çalışıp, işinin kölesi olup, kazandığı parayı daha sonra krallar gibi harcamaktır. Rüya sahibi çok çalışıp ezilecek ama parasını bütün bu zorluğun acısını çıkaracak şekilde harcayabilecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ağda yaptırdığını görmek, gören kişi, bir kişi yüzünden sıkıntı yaşayacak demektir. Bu nedenle de üzüntülü günler geçirecek ve bu sorunu halletmek için uğraşıp duracak şeklinde tabir edilir.

Rüyada ağda yaptığını görmek, rüya sahibinin dişini sıkması durumunda büyük bir hayır göreceği anlamına gelir. Yani rüya sahibi zor bir dönemden geçecek ya da işinde çok daha uzun çalışacak ve bu duruma sabır gösterip, kendini zorlayıp dayanırsa sonradan bu işten büyük ekmek yiyecek, başarıya ulaşıp mutlu olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada kıl görmek, zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibi için kurtuluşa işaret eder. Rüyasında kıl gören kişi fakirlikten kurtulacak, hak ettiği bolluğa kavuşacak ve insanca yaşamaya başlayacak demektir. Geleceğin güzel olacağı anlamına gelir.

Rüyada kıl yolmak, rüya sahibinin ödemekten kaçabildiği kadar kaçtığı bir borcunu yine de ödemek zorunda kalmasına işaret eder. Bu rüya, aynı zamanda rüya sahibinin plansız ve programsız işler yapmasına ve kendisine hayrı olmayacak işlere parasını ve malını harcamasına yorumlanır.

Rüyada ağda yapmak ile ilgili tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir