DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Adliye Görmek

Rüyada adliye görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada adliye görmek, hayırlı değildir. Bir adliye binasında bulunduğunuzu ve bazı kişilerle mahkemelik olduğunuzu görmek, sağlığınızda bazı bozukluklar olduğuna; mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğine veya işlerinizde ki aksaklıklar için bir maliyeci uzmana danışmanız gerektiğine işaret eder. Bazılarına göre rüyada adliye binası görmek, işlerinin bozulacağına delalettir. Uğursuzluk ve şanssızlık anlamına da gelir. Rüya sahibinin rahatının aynı şekilde devam etmeyeceğine, iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, elini attığı işlerden yana hayal kırıklığı yaşayacağına ve planlarının hiç birinin amacına ulaşmayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bazı karmaşaların ve kavgaların içine gireceğine, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına yorumlanır.

Rüyada adliye binası görmek, aksiliklerin arka arkaya yaşanmaya başlayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, kısmetinin de kapanacağına tabir edilir. Karmaşanın ve belirsizliğin her geçen gün daha fazla artacağına işaret eder.

Adliye binasından içeri girdiğini görmek; bir işinden dolayı mahkemeye düşeceğine işarettir.

Mahkeme kapısından çıktığını görmek; işlerinin uzayacağına, girdiğini görmek ise bunun aksine işarettir.

Mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunu görmek; düşmanlarını yenmesine, kendisinin bir mahkeme salonunda bir başkasını savunduğunu veya bir avukatın kendisini savunduğunu görmek; karışık işlerinin düzeleceğine işarettir.

Rüyada adliye görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir