DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ada Görmek

Rüyada ada görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada ada görmek; bazen sıkıntı bazen mutluluk anlamına gelir. Hayırlı ve güzel evliliklere, aile içinde geçime ve mutluluğa tabir edilirken bir yandan da zorluklara, kıtlığa, yokluğa ve hastalıklara tabir edilir. Bu rüyanın kesin yorumu için rüyanın nasıl görüldüğünü bilmek gerekir. Bazı rüya tabirleri, bu rüyayı daha ziyada rüya sahibinin aile içindeki, iş hayatındaki ve çevresindeki kişilerle olan ilişkileri üzerinden yorumlar.

Rüyada ada ve deniz görmek; rüya sahibinin kendisine en yakın bulduğu bir kişi ile küçük bir fikir ayrılığı ya da ağız dalaşı yaşamasına fakat bunun bir küslüğe ya da ayrılığa neden olmadan kısa sürede tatlılığa bağlanmasına tabir edilir.

Rüyada ada satın almak; daha çok hane içi ile tabir edilir. Ailede yaşana sorunların artık son bulmasına, aile içinde mutluluğun ve huzurun hakim olmasına delalet eder. Bu mutluluğun ve huzurun nedeni borçların ödenmesi ve geçimin yerine gelmesidir.

Rüyada adada olduğunu görmek; rüya sahibinin eli açık olduğuna delalet eder. Kişi yakın bir zamanda çok zor durumda kalmış olan bir yakınına maddi anlamda yardım etmek zorunda kalabilir.

Rüyada adada mahsur kalmak; adada mahsur kaldığını gören kişinin maddi sıkıntıları bitecek demektir. Rüya sahibi yeni bir işe girecek ya da maaşına zam alacak ve bu sayede daha rahat yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada adaya gitmek; rüya sahibinin malını paylaşmasına işaret eder. Kişi kardeşleri ya da anne, babasıyla elde ettiği büyük serveti paylaşacaktır. Adaya gitmek, cömert bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Issız bir adaya düştüğünü görmek; kişi çok para kazanması sayesinde herkesle arasının bir anda düzeleceğine ve çevresinde çok sayıda insan olacağına yorulur.

Rüyada ada görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir